Urfa Göbeklitepehaber,Urfa Haber,Şanlıurfa Haber
HV
26 MAYIS Perşembe 09:05

İNSAN…

MEHMET ACEMOĞLU
MEHMET ACEMOĞLU
Giriş Tarihi : 25-09-2021 13:37

İnsan çok acelecidir başına ne gelirse hemen geçsin ister.

Sonrasında alması gereken dersi almaz.İç ses susmak bilmez yordukça yorar.İncecik dal gibi duygular elbette kırılır.Nefesin daraldığı yerde mola verin.Yeniden dalların çiçeklenmesi adına.Kökleri sağlam düşünceler insanı güçlü kılar.

Hayatın akışına kucak açın dinlenmeye ihtiyaç duyar hisler.

Kurgulardan arınıp kontrolü hayatın gerçekleriyle bütünleştirin.İyileşmeye ve yeniden yapılanmaya karar verdiğiniz an yüreğinizdeki güc fark edilecektir. İnsan ağırlaşan düşünmelerden kurtulmadıkça ilerleyemiyor.Hayat yolu uzun zamanın içerisine sevmeyi sevilmeyi kıymeti bilen insanları katın.
 

YORUMLAR
DİĞER YAZILARI KIRIKLIK... YORULDUM... KÜÇÜK AMA BÜYÜTÜLEN SORUN YENİ OTO GALERİCİLER İŞYERİ AÇMA RUHSATI…. YENİ OTO GALERİCİLERİN KANAYAN SORUNLARI... NASİP... AKLIMIZA... HAYAT... YÜCELİK HALLİCELER İLETİŞİM ve BİZLER... KUŞKULUYUZ... YERİNCE... BOYANMALI... DAVRANIŞ ÖGRETİSİ... BİLİNÇ UYARILAR... SAKİNLİK YANILGILAR... SAKLANIR… İÇ SESSİZLİK HUYUN DAYIZZ!! Yerelsizler HOYRATLIK İhtiyaç Anı... DARLANAN URFAMMM YANILGI İNSANLIK... NE VARSA Durağan Parlatmalı... Hisli Haller Siyaseten.. Hizmetsizler Sessizlik Siyaset.. İlgisizce.. Hep Fazlası.. Kilit Nokta HALLERİMİZ… Sessizlik Masalsı Yalanlar Noktalar... Paylaşım Düşünme Psikolojisi Ömür.. Yaşanılan Hayat Biraz Daha YEREL YÖNETİMSİZLERİNE MÜCADELE KAÇIRDIK ÖLÇÜ…!!! FAZLASI BAZEN DÖKMEK… ÜZGÜNN DÜŞÜNME… ZORUNLULUK HİSLER DÜNYASI UZAKLAŞMA!!! İÇ SES DUYGU ÖZETLERİ SOSYALLİK….!!! DÜŞÜNME ÖLCÜSÜ …! SÖKÜLMELER !!! SENARYOLAR SİYASET ve UZLAŞI DÜŞÜNME TANIMLAMALAR SAKLI DÜŞÜNCELER… YAŞAM VE DÜŞÜNCELER YEREL DÜŞÜNCELERİM İNSAN HALLERİ…! YANILGI DÜŞÜNCE ACIMALARI …! BAĞ BİRLİĞİ HUZUR ARANIYOR SESSİZLİK… CÜMLELER… KOCAMAN DÜNYA BOŞLUKLARIMIZ İHTİMALLER VE KAÇIŞLAR DEMOKRASİ VE KONGRELER TÜKETİLMEYEN UMUTLAR HİZMETİN OLMADIGI ILÇE EYYUBİYE SİYASETTE GÜÇ BENZEŞMELER KELİMELER... SORULAR VE… VEDASIZLIK KORKU VE TUTUMLAR DÜŞÜNSEL ÖNGÖRÜ YAŞAMSAL İZLER… YARGILARDAN UZAKLAŞMAK ALGILAR YİTİRİLEN İNSANLIK.. SIĞINTI NEDENLER.. OLAYLARIN SEYRİ… DEGİŞİMLER VE BİZLER… DİYALOGLAR…! TAVIRLARIMIZ… SİYASETCİ CIKMAZLARI… ZORLANAN DOGRULAR KAVRAMLAR VE ANLAMLARI GÜCLÜ BELLEKLER ZAMAN UYARLAMALARI… GARİP HALLER…! TOPLUMSAL DÜŞÜNME…! KANDIRMALARIMIZ …! TOPLUMSAL KAYGILAR..! KAYBOLAN SORULAR ORTAK FİKİR BELKİLERİMİZ… DUYGU KAYMALARI ORTAK ANILAR DUYGU KARMAŞASI ÖGRETİCİ HAYAT ZAFER DEMOKRASİNİN… SİYASET DÜŞÜNCESİ BUGÜNDEN YARINA DÜŞÜNCE YOLCULUGU UYUKLUYORUZ… SOĞUKLAŞAN DÜŞÜNCELER… ZAMANA DÜŞEN SORULAR PİŞMANLIKLARIMIZ…! MÜCADELE HİSLERİMİZ GÜNCEL KONULAR YÜZEYSELLİKLERİMİZ GÖÇEBE DÜŞÜNCELER SİTEMLERİMİZ… DÜŞÜNCE EVRELERİ… HAYAT RİTİMLERİMİZ… UNUTAMADIGIMIZ ÇOCUKLUKLARIMIZ…! KAÇAN UYKULAR … TELAŞLI DUYGULAR ADAY LİSTELER VE SONUCLARI SORULARLA ARAYIŞLAR DÜŞÜNCELERİN SESİ… YENİLENEMEYEN DÜŞÜNCELER… DEMOKRASİYE OLAN İHTİYAC… GÜNLÜK TARTIŞMALAR SİYASETTE UMUT KAYIPLARI YETER YETER…..! HAYAL KIRIKLIKLARI SECİM ANALİZLERİ... AĞIRLAŞAN VEDALAR ..! KENDİMLE CATIŞMALARIM… DÜŞÜNEN SİYASETÇİ GÖREVSİZLİK MEKANİZMASI… ACILARIMIZ...! ZAMANSIZ İLHAM… DÜŞÜNCELERLE SECİMLERİMİZ YÜZEYSELLİK VE ÇÖZÜMLERİMİZ ÖYKÜLERDE VAR OLMAK…! TEHDİT ALGISI BARIŞ VE HUZUR DURDURALAMAYAN ŞİDDET HALK DÜŞÜNÜYOR DEĞİŞEN DÜNYA VE UYUM AYRI YÜREKLER UZAK MESAFELER DUYARLIMIYIZ? HAYATA BAKIŞ ACILARIMIZ… DÜŞÜNCE ZENGİNLİĞİ SİYASETTE HALK UZLAŞISI GÜNÜMÜZ SİYASETCİLER DIŞ POLİTİKA... TOPLUM İRADESİ İLK ADIM… AVUNTULARIMIZ... DÜŞLERİMİZE DÜŞENLER… ÜRETEMİYORUZ… İNSAN VE ELEŞTİRİ DUYGUSU UMUTLANMAK… HALKIN YARARINA KIRMIZI ÇİZGİLERİNİZİ UNUTUN ! NEDEN DEGİŞTİK? BUGÜN DÜNLERDEN FARKLI OLMALI SORUNLARIN ÇÖZÜM YERİ MECLİS OLMALIDIR