Urfa Göbeklitepehaber,Urfa Haber,Şanlıurfa Haber
HV
26 MAYIS Perşembe 07:36

DNA'SI DEĞİŞEN AVRUPANIN ANA DNA SINI DEGİŞTİRECEGİZ

Y. EMRE GAYBERİ
Y. EMRE GAYBERİ
Giriş Tarihi : 03-04-2017 13:06

Evet diyerek DNA sı değişen dünyanın ana DNA sını değiştireceğiz. Güçlü bir Türkiye’nin yükselişini, Gelişimini engellemek için tüm Avrupa’nın Haçlıları birleşmiş Türkiye ye meydan okuyup, entrika çevirmenin peşindedir.

Türkiye üzerinde ki kontrol mekanizmalarının çöktüğünü gören AVRUPA’NIN dengesi DNA sı bozulmuştur. Yüzyıllardır içerideki yandaşları ve onların elleriyle oynattıkları atın çiftesini yeyince adeta eşşekleştiler.

OSMANLI NIN devamı Türkiye Cumhuriyeti’nin üzerinde ki kazanımlarının artık taraflarına kazık olarak geri dönmesi Avrupa’nın Türkiye üzerindeki hesaplarını alt üst etmiştir.

Elinden kaçırdığı Türkiye’nin vermiş olduğu kayıp tüm Avrupa’nın içine oturmuştur ve kayibin ellerinden katlanarak kayması daha da ağır olacak.

Tüm Avrupa haçlı birliği nın DNA sı bozuldu. Şaşırdılar başı kesik tavuk gibi sağa sola pervasızca saldırıya geçtiler, güçlerince baskı ve zulmü artırmaya ve özellikle Avrupa’daki Türklere yönelik saldırılarını artırarak salyalarini silmeden saldırıyorlar.

İçerideki taşeronlarinin darbelerle yapamadığı zulmü artık açık açık saldırarak kendileri yapmaya başladı pervasızca.. TC vatandaşı gurbetçi kardeşlerimizi üzmeye ve ezmeye çalışıyorlar, Atlarıyla itleriyle saldırıyorlar.

Nafile haçlı ittifakı DNA nizin ana DNA sını değiştireceğiz ve sizi molekülerinize bölüp AVRUPA denen zırva birliğin dağılışını izleyeceğiz.

Evet diyerek DNA sı bozulan Avrupa’nın anasını değiştireceğiz . İSLAMDA ve OSMANLI Da olduğu gibi

İnsanlığı, sosyal ahlakı, sevgiyi, demokrasi, teknoloji, bilimi, temel ahlakın özünü tüm Avrupa nın gözüne sokacağız. Haçlı ittifakının ve barbar AVRUPANIN kavrayamamış olduğu bu insani değerlerle DNA larini tamir edicez.

Tüm Avrupa nın demokrasi insan hakları dedikleri zirvalara kimse inanmıyor. Çocuklara çelme takan parite mültecilerin barınmasını önlemek için köprü altına kaya döşemeleri mültecilerden bu kadar korkan Avrupa’nın alçakça vahşice siyasetine kimse itibar etmiyor artık.

İnsan diyen insanlık diyen yaklaşık 4 milyon mülteci ye kucak açan ve ekonomik anlamda yükseliş gösteren Türkiye’nın durusu bu nasip siz Avrupa’nın daha da alçakça barbarca saldırılarına sebep oluyor.

Erdoğan in başına silah dayalı pankart, aile ve sosyal politikalar bakanına yapılan terbiyesizlik, Evet çalışmalarının önüne her türlü engeli koymaya çalışan ve bu saldırıları Kendi elleriyle yapan demokrasi havarileri havlayarak üzerimize saldırıyorlar. Bizim yöneticilerin çalışmalarını engellemek için vahşice çalışan beyinsel engelli AVRUPA haçlı birliği Hayırcı cephenin ve terör örgütü eli kanlı örgütün çalışmalarına destekte veriyorlar ağzı salyalı birlik.

EVET in karşında Türkiye’nin karşısında birleşen sözde değil özde birleşen haçlılar koşarak Papa’nın dizinin dibine çöktüler .Ve topluca Papa’ya biat Edip elini sıkarak imanlarını tazeledi imansızlar .Papada bunları tütsüyle tükürükle kutsayarak haçlı ittifakının birleşimini sağladılar.

Avrupa birliği dağılıyor, hızla çöküşe geçen Avrupa menfeati uğruna evrensel kriterleri ni , insan hakları, demokrasi dedikleri kavramları çiğneyerek tüm dünyaya gerçek yüzlerini gösteriyorlar. Kayıpları artıkça mankurtlar gibi saldırıyorlar ve kendi kendilerile celişiyorlar buda AVRUPANIN dağılışını hızlandırıyor.

Avrupa bu çöküşü önlemek için faşizmin kuyruğuna tutunuyor ve haçlı seferleri heyecanını canlı tutmak için bazı duygularını körüklüyorlar. Zira sömürdükleri devletlerinden gelen gelirler azaldı ekonomik anlamda çöküyorlar. Avrupa’yı kasıp kavuran mülteci korkusu uykularını kaçırıyor. İngiltere’nin AB den ayrılması Yunanistan’ın ekonomik çöküşe geçmesi Avrupa’nın bir şekilde yıkılışı barbar AVRUPANIN huzurunu kaçırmıştır.

TÜRKİYE bin yükselişi, gelişimi İslam’a ve insanlığa lider duruşu AVRUPANIN yüreğindeki OSMANLI korkusunu hortlatmıştır. Bu yükseliş GAVURA batıyor yüzümüzü AB den dönebileceğimizi söyleyip kendi iç dinamiklerini ve kaynaklarını kullanıp güçlenmesi AVRUPANIN HAÇLI birliğinin DNA sını bozmuştur biz 16 Nisan’dan sonra AVRUPANIN bozulan DNA sinin anasını düzelteceğiz inşallah

AB ne girince darbelerin biteceğini söyleyen fetocular ve dış destekçileriyle birlikte darbe yapmaya kalktılar. İşgalci fetocu teröristler ve Haçlılar hakkın ve halkın darbeye darbeyle karşılık verince darbenin kralını gördüler ve yıkıldılar.

İşte tüm Avrupa’nın tek derdi bu dik duruşumuz kararlı duruşumuz ve eski den olduğu gibi el pençe durmamamız bu zalimleri kahretmiştir.100 yıllık çalışmalarını, birikimlerinin ellerinde patladığını görmek tüm Avrupa ve içimizdeki vatan hainlerini kudurtmuştur.

Avrupa ve avanelerinin daha da kudurması için ne yapıyoruz VATAN İÇİN EZAN İÇİN BAYRAK İÇİN MİLLET İÇİN DEVLET İÇİN MAZLUMUN DUASI İÇİN ZALİMİN ZULMÜNÜN son BULMASI İÇİN EVET EVET EVET diyoruz.

Allah bu EZANIN kudretini BAYRAĞIN heybetini MİLLETİN birliğini daim korusun

Sevgiyle ve selametle kalın…

YORUMLAR