Urfa Göbeklitepehaber,Urfa Haber,Şanlıurfa Haber
HV
29 HAZİRAN Çarşamba 16:32

Bir parti daha seçime kendi isim ve logosuyla katılacak

Teşkilat çalışmaları hakkında bilgi alışverişinde bulunan Büyük Birlik Partisi Genel Başkan Yardımcısı Uğur Bulut, 2023 seçimlerine Cumhur İttifakı'nda ancak kendi isim ve logoları ile katılacaklarını duyurdu.

Siyaset
Giriş Tarihi : 17-05-2022 06:38   Güncelleme : 17-05-2022 11:54
Bir parti daha seçime kendi isim ve logosuyla katılacak

Büyük Birlik Partisi Genel Başkan Yardımcısı Uğur Bulut, Genel Merkez Disiplin Kurulu Üyesi Ercan Altunkaya, Adıyaman İl Başkanı Nihat Komşu, Adıyaman Alperen Ocakları İl Başkanı Kürşat Sarı, Merkez İlçe Başkanı Ömer Yerboğa, ilçe başkanlarının katılımı il divan kurulu toplantısında bir araya geldi.

KENDİ AMBLEMİYLE KATILACAKLAR

Toplantıda teşkilat çalışmaları hakkında bilgi alışverişinde bulunuldu. Büyük Birlik Partisi Genel Başkan Yardımcısı Uğur Bulut, 2023 seçimlerine Cumhur İttifakı'nda ancak kendi isim ve amblemi ile katılacaklarını dile getirdi.

 

BİRLİKTE OLMAKTAN ŞEREF DUYUYORUZ

Yeni seçim sistemi ile ilgili konuşan Bulut, "Ülkemiz zor bir dönemden geçiyor. Tabiri caizse küresel emperyalist güçler ülkemizi bir mengeneye tabi tutmaya çalışıyor. Bu minvalde Türk milletinin ve devletimizin birliğine, beraberliğine hizmet eden siyasi organizasyonlarda birlikte olmaktan şeref duyuyoruz.

Bu manada Türk milletine birlik ve beraberlik içerisinde hizmet etmek de bana göre dünyanın en büyük ibadetlerinden biri olsa gerek. Çünkü çeşitli İslam coğrafyalarına baktığımız zaman kan ve gözyaşı var. Türk milletinin, Türk devletinin, Türk askerinin beklenen bir millet olduğunu görüyoruz. Ekonomik kriz tüm dünyada olduğu gibi Türkiye'yi de etkiledi" dedi.

ABDÜLHAMİT DERMAN ABDÜLHAMİT DERMAN

YORUMLAR
elgjfMYizJVo 1 ay önce
VhNPswkjc
zbsMtkIdZOFw 1 ay önce
AGrDnwTPjKelfkq