Urfa Göbeklitepehaber,Urfa Haber,Şanlıurfa Haber
HV
26 MAYIS Perşembe 08:41

Davutoğlu'ndan seçim çıkışı: Bütün Türkiye'mizde seferberlik ilan ediyoruz

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, İstanbul'da katıldığı bayramlaşma programında yaptığı konuşmada seçimlere dikkat çekerek "Şu andan itibaren sadece İstanbul'umuzda değil, bütün Türkiye'mizde seferberlik ilan ediyoruz" dedi.

Siyaset
Giriş Tarihi : 05-05-2022 07:53   Güncelleme : 05-05-2022 11:17
Davutoğlu'ndan seçim çıkışı: Bütün Türkiye'mizde seferberlik ilan ediyoruz

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, partisinin İstanbul İl Başkanlığı tarafından Fatih'teki Ali Emiri Efendi Kültür Merkezi'nde düzenlenen bayramlaşma törenine katıldı.

Programda konuşan Gelecek Partisi İstanbul İl Başkanı Avukat İsa Mesih Şahin, Türkiye'nin artık seçim sürecine girdiğini ifade ederek, "Seçimler ister son baharda olsun, ister 2023 Haziran’ında. Her şartta seçim dönemindeyiz. Seçimler normal zamanında 2023 Haziran’ında bile olsa başka yaz yok. Tek bir yaz mevsimimiz kaldı. Evet başka yaz yok! O da bu yaz! Onun için 20 Mayıs'tan itibaren 100 günlük bir kampanya dönemini İstanbul’da başlatacağız. Bu kampanyada genel başkanımız, genel başkan yardımcılarımızla, bütün il teşkilatımızla, kadın kollarımızla, gençlik kollarımızda, ilçe teşkilatlarımızla hep beraber sahada olacağız. İstanbul’da dokunmadık nokta bırakmayacağız. Ben İstanbul teşkilatımıza güveniyorum. İstanbul teşkilatımızın heyecanına, motivasyonuna ve bu gelecek umuduna daha fazla sarılacağına inanıyorum” şeklinde konuştu.

DAVUTOĞLU: SEFERBERLİK İLAN EDİYORUZ

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, İstanbul'un her köşesinde iftar yaparken gördükleri muhabbet ve heyecanın kendilerine umut verdiğini belirterek, "Gerçek yazları yaşayabilmek için bileğimizi, yüreğimizi, alın terimizi koyacağımız son yaza gidiyoruz. Seçim ister bu kasımda olsun ister gerekse haziranda... Bu yaz ne kadar verimli geçerse bu yazın vatan, millet sevdası adına hasadı ne kadar büyük olursa geleceğimiz o kadar emin olacak. Onun için şu andan itibaren sadece İstanbul'umuzda değil, bütün Türkiye'mizde seferberlik ilan ediyoruz" ifadelerini kullandı.

Davutoğlu, konuşmasının ardından İstanbul’un farklı ilçelerinden partisine katılan, siyasi parti yöneticileri, belediye meclis üyeleri, STK temsilcileri, iş insanları ve eski muhtarlardan oluşan kalabalık bir heyete rozet taktı.

ABDÜLHAMİT DERMAN ABDÜLHAMİT DERMAN

YORUMLAR