Urfa Göbeklitepehaber,Urfa Haber,Şanlıurfa Haber
HV
29 MAYIS Pazar 04:59

Şanlıurfa Havalimanı Araç Kiralama firması...

Teknoloji
Giriş Tarihi : 09-02-2022 22:46   Güncelleme : 10-02-2022 16:50
Şanlıurfa Havalimanı Araç Kiralama firması...

2001 İstanbul’da kurulan Carwingo, başta İstanbul,Ankara,İzmir,Şanlıurfa, Gaziantep,Malatya,Şanlıurfa,Adıyaman olmak üzere Türkiye genelinde hizmet veren araç kiralama firmasıdır.
Kurulduğu ilk günlerde yerel bir firma olarak İstanbul’da hizmet veren firmamız, Carwingo ismiyle hem gücüne güç katmış hem de hizmet kalitesi, hizmet ağı ve sektöre yaptığı yatırımlarla hızla büyümektedir.
Filomuzda bulunan tüm araçlarımızın daima güncel olmasına özen gösteriyoruz. Her sınıf araçlarda tüm taleplerinizi uygulayabileceğimizi belirtmek isteriz.
Peygamberler şehri Şanlıurfa’nın tam manası ile tadına varabilmeniz için Carwingo olarak Şanlurfa’da araç kiralama hizmeti sunuyoruz. Şanlıurfa Havalimanı rent a car Carwingo Araç Kiralama olarak sizlere her daim kaliteli, temiz, güvenilir ve uygun fiyatlı araç kiralama hizmeti veriyoruz. Bizleri arayarak araç rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz. Böylece Şanlıurfa Sehirler Arasi Otobus Terminali’nden ya da Şanlıurfa Gap Havalimanında olabildiği gibi Şanlıurfa’nın herhangi bir noktasına da aracınızı ulaştırmaktayız. Dilerseniz de ofisimize gelip anında araba kiralayabiliyorsunuz.Şanlıurfa Araç Kiralama
Şanlıurfa’nın en güzel yerlerini gezmek ve bu seyir zevki yüksek şehirde dilediğiniz gibi dolaşmak için bizi tercih edebilirsiniz.
Carwingo, Türkiye Havalimanları ve merkez ofisleriyle 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.
Carwingo, araç kiralamanın yanı sıra VIP transfer ve Havalimanı Transfer hizmeti de sağlamaktadır.

Şanlıurfa Havalimanı Araç Kiralama firmaları arasında en çok tercih edilen firma, Carvingo'dur.

ABDÜLHAMİT DERMAN ABDÜLHAMİT DERMAN

YORUMLAR