Urfa Göbeklitepehaber,Urfa Haber,Şanlıurfa Haber
HV
26 MAYIS Perşembe 07:48

Yılın ilk toplantısı yapıldı !!!

Şanlıurfa Orman Bölge Müdürlüğü’nün yılın ilk toplantısında 2021 yılı faaliyetlerinin sonuçlarını ve 2022 yılı programlarını değerlendirdi.

Genel
Giriş Tarihi : 17-01-2022 11:16   Güncelleme : 17-01-2022 16:59
 Yılın ilk toplantısı yapıldı  !!!

Şanlıurfa Orman Bölge Müdürlüğünde düzenlen toplantıya Bölge Müdürü Mehmet Zeki Bayıcı, Bölge Müdür Yardımcıları, Şube Müdürleri, İşletme Müdürleri, Baş Mühendisler ve Fidanlık Müdürleri katıldı.

ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ YENİ YILIN İLK DEĞERLENDİRME TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİ

Bölge Müdürü Mehmet Zeki Bayıcı,  açılış konuşmasında, önce 2021 yılını değerlendirerek çeşitli ormancılık faaliyetleri ile ilgili uygulamalarda gelinen noktayı ve alınan sonuçları işaret etti. 2022 yılı programlarının gerçekleştirilmesi için çalışma programı doğrultusunda iş planlarının yapılması ve derhal uygulamalara başlanması kararlaştırıldı. , “Bölge Müdürlüğü olarak çok başarılı bir yıl geçirdik. Çalışmalarınızdaki üstün gayretlerden dolayı hepinize teşekkür ediyorum. Yeni yılda da hedeflerinizi yükselterek en üst düzeyde başarı yakalayacağınıza inanıyorum.” dedi.

2022  YILI HEDEFLERİ DE GÖRÜŞÜLDÜ

2021 yılında edilen başarılar ve görülen sıkıntıların masaya yatırıldığı toplantıda 2022  yılı hedefleri de görüşüldü. Toplantının devamında Şube Müdürleri faaliyetlerin gerçekleşme durumlarını ve 2022 yılı programlarını kısa kısa özetleyerek karşılaşılan sorunları ve çözüm önerilerini dile getirdiler. İşletme Müdürlerimiz Sunum ve faaliyetlerini ve uygulamada karşılaşılan sorunları dile getirerek karşılıklı görüş alışverişinde bulundular.

Toplantı Bölge Müdürü Mehmet Zeki Bayıcı,  kapanış değerlendirmesi ile son buldu.

ABDÜLHAMİT DERMAN ABDÜLHAMİT DERMAN

YORUMLAR