Urfa Göbeklitepehaber,Urfa Haber,Şanlıurfa Haber
HV
26 MAYIS Perşembe 06:58

WhatsApp, 'kalem' kullanımını artıracak : Yeni özellikler yolda !!!

Popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp, kullanıcıları memnun etmek için yeni özelliklerin üzerinde duruyor. Meta’ya ait şirket, resimlere ve videolara çizim yapmayı sağlayacak bir özelliği geliştiriyor.

Aktüel
Giriş Tarihi : 17-01-2022 11:01   Güncelleme : 17-01-2022 14:01
WhatsApp, 'kalem' kullanımını artıracak : Yeni özellikler yolda !!!

WhatsApp, Google Play Beta Programı aracılığıyla yeni bir güncelleme yayınlayarak sürümü 2.22.3.5'e yükseltti. Bu güncelleme ile yeni özellikler de göründü. Dikkat çekici yeni bir işlev kullanıcıları memnun edeceğe benziyor. 

Mesajlaşma servisi WhatsApp, kullanıcıların bir kalem yardımıyla resimlere ve videolara çizim yapmasını sağlayacak bir işlevi düzenliyor. Mevcut kaleme ek olarak WhatsApp, iki yeni kalemi daha bu işleve entegre edecek. 

WHATSAPP GÖRÜNTÜ BULANIKLAŞTIRMA YOLDA

WhatsApp’ın test ettiği bir diğer özellik ise görüntü bulanıklaştırma. Daha önce bu işlevin iOS’a geleceği ortaya çıkmıştı ve artık Android için de çalışmalar var. 

Bunun yanı sıra bir diğer test aşamasındaki özellik ise WhatsApp masaüstü sürümünde. Buna göre, artık sohbet balonları daha koyu yeşil olacak ve karanlık mod gelecek. 

WhatsApp, yeni çizim araçlarını gelecekteki bir güncellemede yayınlamayı planlıyor. Bu özellik geliştirilme aşamasında olduğu için beta test kullanıcıları tarafından kullanılamıyor.  

ABDÜLHAMİT DERMAN ABDÜLHAMİT DERMAN

YORUMLAR