Şanlıurfa Haberleri
Giriş Tarihi : 23-12-2021 09:44   Güncelleme : 24-12-2021 09:41

BAŞKAN ALKAN'A ESNAFLARDAN YOĞUN DESTEK YAĞIYOR !!!

Şanlıurfa Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Mahmut Alkan Şanlıurfa Nakliyatçılar Kooperatifi Başkanı Mehmet Bayat’ı ardından tüm esnafları ziyaret etti. Ziyareti kapsamında esnaflardan Alkan'a destek yağdı.

BAŞKAN ALKAN'A ESNAFLARDAN YOĞUN DESTEK YAĞIYOR !!!

Esnaf ziyaretlerini aralıksız sürdüren Şanlıurfa Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı  Mahmut Alkan esnaf ziyeretleri kapsamında  Nakliyatçılar esnafı tarafından yoğun ilgi ve desteklerle  karşılandı.  

Esnaflar Başkan Alkan'a güvendiklerini ve daha önce yaptığı hizmetlerin unutulmadığını  bu hizmetlerin Şanlıurfa esnafı  için bir velinîmet olduğuna değinerek  "Hizmet adamı Mahmut başkan oldukça bu hizmetlerin devamınında geleceğinden şüphemiz yok, inşallah bu seçimde  tereddüt'e mahal vermeden alacağına inancımız tam ,   bu süreçte her zaman yanındayız, desteklerimiz her zaman sürecek Allah yardımcısı olsun temmennisinde bulunup  başkanımıza  teşekkür ederiz'' açıklamasında bulundular. 

HİZMETLERİMİZ ARALIKSIZ SÜRECEK 

Başkan Mahmut Alkan esnafın teveccühü  ve yoğun desteklerinden dolayı teşekkür  edip "Bizler koltuk sevdalısı  olmadık,  biz vatandaşlarımızın  sorunlarını  çözmek  için hizmet'e geldiğimiz  ilk gün de demiştik bizler esnafımızın  her zaman   yanında olacağız  çalışmalarımız her zaman olduğu gibi aralıksız sürecek hiç şüpheniz olmasın"dedi.