Genel
Giriş Tarihi : 08-09-2021 08:16   Güncelleme : 09-09-2021 10:02

VALİ ERİN'DEN CEYLANPINAR'A ÖZEL TALİMAT

Ceylanpınar Belediye Başkanı Feyyaz Soylu’nun yeğeni Ubed Uçar’ın bir kişiyi usulsüz bir şekilde İŞKUR üzerinden işe aldırmaya çalıştığı mesajlaşmanın ortaya çıkması üzerine, Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin Ceylanpınar’daki kura törenini takip etmesi için özel ekip görevlendirdi.

VALİ ERİN'DEN CEYLANPINAR'A ÖZEL TALİMAT

Ceylanpınar Belediye Başkanı Feyyaz Soylu’nun yeğeni Ubed Uçar’ın bir kişiyi usulsüz bir şekilde İŞKUR üzerinden işe aldırmaya çalıştığı mesajlaşmaların ortaya çıkmasının ardından gözler yarın Ceylanpınar’da yapılacak olan kura programına çevrildi.

Başkan’ın yeğeni olan Uçar’ın İŞKUR’un yapacağı işçi alımıyla ilgili sosyal medya hesabından yaptığı skandal konuşmanın ortaya çıkması üzerine, Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin olaya el attı.  İŞKUR İl Müdürü Lezgin Özmen ile Ceylanpınar Kaymakamı Cüneyt Caner’e talimat veren Vali Erin, yarın yapılacak kura için özel ekip görevlendirdi.

 

ŞAİBE DURUMUNDA KURA  İPTAL EDİLECEK!

Yarın saat 14.00’da Cumhuriyet Konferans Salonu’nda noter huzurunda yapılacak kura töreni, Vali Erin’in talimatıyla görevlendirilen ekip tarafından takip edilecek. TYP kapsamında 118 işçinin alımının gerçekleşeceği kura törenini izleyecek olan ekip, herhangi bir şaibe tespit etmesi durumunda kura törenini iptal edecek. Kura töreni iptal olması halinde tören ileri bir tarihte tekrardan düzenlenecek.