Genel
Giriş Tarihi : 29-08-2021 19:52   Güncelleme : 13-09-2021 01:05

FAKIBABA'DAN İSTİŞARESİZ ATAMALARA SERT ÇIKIŞ !!!

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Dr. Ahmet Eşref Fakıbaba, görevden alınan Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdüründen sonra istişaresiz atamalar hakkında sert açıklama yaptı !!!

FAKIBABA'DAN İSTİŞARESİZ ATAMALARA SERT ÇIKIŞ !!!

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Dr. Ahmet Eşref Fakıbaba Şanlıurfa'da görevden alınan ve atanan Müdürler ile ilgili Bakanlıklar tarafından bilgilendirilmemesine sosyal medya hesabından tepki gösterdi. Fakıbaba, yaptığı paylaşımda ‘Sayın Milli Eğitim Bakanımız; Modern yönetimde başarı için sorumluluğu olan herkesi sürece katmak ve gerekli istişareyi yapmak şarttır’ dedi.

 

Halkımıza karşı sorumlu olan ve hesap veren milletvekilleridir !!!

Fakıbaba paylaşımında şu ifadeleri yer verdi ;

''Şanlıurfamızın çok önemli sorunları olduğunu biliyorsunuz. Bu sorunların çözümü adına atılacak adım şehrin Milletvekili olarak bizim için de çok önemlidir.Çünkü halkımıza karşı sorumlu olan ve hesap veren milletvekilleridir. Şehrimizin ciddi eğitim sorunlarını çözmek adına;Milli eğitim müdürü değişkliği de dahil atılacak adımlarda Milletvekili olarak bizimle de istişare etmek ve sorumluluk paylaşımı hepimizin yararına olur.Gidenin neden gittiğini, geleni nasıl geldiğini bilmediğimiz bir kararı halkımıza izah etmemizin zorluğunu sizinle paylaşmak istedim''dedi.

 

 

ABDÜLHAMİT DERMAN