Aktüel
Giriş Tarihi : 19-03-2019 12:19   Güncelleme : 19-03-2019 12:19

TRABZONSPOR RÜZGÂRI SURUÇ’TA ESİYOR

Sosyal Medyada çağrı yapan öğrencilere Trabzonspor Kulübü sessiz kalmadı ve Suruç Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerine forma hediye edildi.

TRABZONSPOR  RÜZGÂRI  SURUÇ’TA  ESİYOR
Sosyal Medyada çağrı yapan öğrencilere Trabzonspor Kulübü sessiz kalmadı ve Suruç Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerine forma hediye edildi.
          Sosyal medyada formalarının olmadığını ve Trabzonspor’u çok sevdiklerini belirten öğrencilerin bu haykırışı medyada çok beğeni aldı. Bu çağrıyı gören Trabzonspor kulübü yöneticileri öğrencileri sevindirdi.
          Bilindiği gibi Şanlıurfa’da oynanan Türkiye Kupası final maçında Trabzonspor-Fenerbahçe karşılaşması için şehrimize gelen kulüp taraftarları otel yerine evlerde misafir edilince iki şehir arasında ilişkiler kardeşlik havasına girmişti. Ayrıca Milli Eğitim Müdürlüğünün düzenlediği kardeşlik projesi iki şehrin insanlarını daha da yakınlaştırdı. Bu kapsamda Trabzon’da evlerde misafir edilen öğrencilerin de anlatımları öğrencilere ilham oldu. Böylece Milli Eğitim Müdürlüğünün projesi başarıya ulaşmış oldu. 
          Konu ile ilgili görüşlerine başvurduğumuz Okul Müdürü Ömer DAĞCI: Geçmişte Türkiye Kupası finali maçının iki şehri yakınlaştırması ve Milli Eğitim Müdürlüğün Kardeşlik Projesi meyvelerini vererek öğrencilerimizin isteği karşılıksız kalmamış oldu. Bu nedenle başta Şanlıurfa Milli Eğitim Müdürlüğü ve Trabzonspor Kulübü yöneticilerine teşekkür ediyoruz dedi.